Leden 2014

Plakát v naší škole ZŠ Chmelnice:Pomůžeš?...

19. ledna 2014 v 21:19 | Tereza Střelcová
Určitě každý ví o útulcích v ČR,o smutných psech a kočkách,který nemají domov,nemají moc jídla a žádnou lásku...Však toto nepostihuje jen zvířátka v útulcích ale i domácí mazlíčky o které se většinou neumí děti postarat. Řekněte si sami:dopřávám svému psovi 3krát až 5krát venčení, které trvá v průměru 5minut?,vyměňuji svému křečkovi každé 4 dny vodu?,atd...Pokud tvoje odpoveď zní NE,tak by sis měl víc zvířátek vážit a víc se o ně starat. Proč by měli být celý svůj život zanedbáváni?
Jejich život má,aspoň pro mě,stejnou cenu jako ten lidský! Oni nás milují a my jim to jako lidská rasa vůbec nevracíme! Štěňata vám nikdy neřeknou, ať jdete do háje, nebo vás určitě za každou maličkou chybičku nezmlátí(nepokoušou).

Abych přešla k věci.Prosím všechny děti i rodiče:Jestli chcete pomoct opuštěným zvířátkům v útulcích tak můžete nosit deky,jídlo (kočičí,psí a pro hlodavce) do krabice ve školním vestibulu. Za každou pomoc děkuji jménem všech útulků,psů,koček a ostatných týraných zvířat.Děkuji=)

Komu by se chtělo pomáhat ještě víc,tak můžete chodit dělat dobrovolníka do útulků. Konkrétně kdo by měl zájem,může chodit se mnou do útulků.Na termínech se semnou můžete domluvit (ve škole jsem skoro vždy,8.A.)...